Milyonlarca kadının keşfetmeye korktuğu cinsel arzusu açıklandı!

T24 Yaşam

Dünya çapında kullanılan bir flört uygulaması, 3 bin kadına keşfetmeyi arzuladığı cinsel hazzını sordu. Kadınların, yargılanacakları korkusuyla cinsel arzularını partnerleriyle paylaşmaktan utandıkları ortaya çıktı. 

Verilen yanıtlara göre, kadınların ilgilendiği ve dile getirmeye en çok utandığı arzusu seks partisi. Kadınların yaklaşık yüzde 35’i grup seks, dörtlü ve üçlü katılmayı diledikleri partiler olduğunu itiraf etti. 

Seks terapisti Gigi Engle, “Grup seksi kadınlar için bu kadar çekici kılan şey başkalarını da izleyebilmek ve toplumsal olarak tabu haline gelmiş bir durumun verdiği heyecan” dedi. 

Ankete yanıt veren kadınların yüzde 32’si ise güç ve kontrol oyunlarının yanı sıra “sert seks” denemeye istekli olduklarını söyledi. Engle, “Bu tartışmalı tecavüz fantezilerini, heyecan arayan ilişkilerde daha çok görüyoruz. Bununla birlikte, sert seksin her zaman her iki tarafın da coşkulu rızasıyla uygulanması gerektiğini söylemeye gerek yok.” diye konuştu. 

Seks terapisti Dr. Lori Beth Bisbey, “İnsanlara sert seks ve grup seks gibi fantazilerini yabancılarla denememesini tavsiye ediyorum.” dedi. 

Ankete katılan kadınların yüzde 20’si, seksi bir kostüm giymekten tamamen farklı insanlarmış gibi davranmaya kadar uzanan bir rol oyunu denemek istediklerini paylaştı. Kadınların gizli tuttuğu diğer popüler arzular arasında kamusal seks fantezisinin yanı sıra ilişkiye seks oyuncakları dahil etmek de yer aldı.

Kadınların yüzde 52’si partnerleri tarafından yargılanacaklarından korktuklarını, yüzde 46’sı ise bunları paylaşmaktan rahatsız olduklarını söyledi.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x